• 1 adet SOLIDWORKS lisansı alana ikinci lisans hediye edilecektir.
  • Kampanyaya 2 adet platform rolü de dahildir .
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Yenasoft kampanyayı sonlandırma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SOLIDWORKS ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİ

Solidworks 3dcad

SOLIDWORKS 3DCAD

SOLIDWORKS 3D CAD yazılımı sezgisel arayüzü ve güçlü tasarım fonksiyonları ile süreçlerinizi hızlandırarak anında üretkenliğinizi artırır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Simulation

SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS  Simulation ürünleriniz tasarım aşamasındayken gerçek çalışma koşullarını sanal olarak uygulamanızı sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS  Flow Simulation sıvı ve gaz akışını gerçek dünya koşullarında analiz etmenizi sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Plastis

SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS  Plastics  tasarımdan, malzemeden ya da makine ayarlarından kaynaklanabilecek hataları tasarım aşamasında tespit ederek düzeltmenize imkan sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks pdm

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM dosyalarınızı güvende ve güncel tutabileceğiniz bir veri yönetimi çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks manage

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS Manage; Solidworks PDM Professional ürününün dosya yönetimi kapasitesini artıran ileri seviye veri yönetimi araçları içerir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks composer

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS  Composer ürünlerinizi açık ve doğru şekilde anlatmanıza olanak sağlayan yüksek çözünürlüklü resimler, vektörel görünümler ve animasyonlar hazırlayabileceğiniz dökümantasyon çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks electrical

SOLIDWORKS Electrical

SOLIDWORKS  Electrical şirketlerin elektrik tasarım sürecini kolaylaştırmasına ve bir tasarımın elektrik ve mekanik bileşenlerinin eşzamanlı olarak geliştirilmesine yardımcı olan bir elektrik sistemleri tasarım çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks İnspection

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS  Inspection teknik resimlerin balonlandırılmasını otomatikleştirir. CMM cihazlarından gelen verileri otomatik olarak balonlandırılmış ölçülerle eşleştirerek kalite kontrol belgelerini kolayca oluşturmanızı sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks mbd

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS  MBD 2 boyutlu teknik resimlerin yerini alabilecek entegre bir teknik resimsiz üretim çözümüdür. Dijital bir çözüm olarak 3 boyutlu model üzerinden imalat bilgilerinin paylaşılmasını sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks visualize

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS  Visualize profesyonel fotoğraf kalitesinde resimlerin, animasyonların ve diğer 3B içeriklerin hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlayan güçlü bir render alma çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks cam

SOLIDWORKS CAM

Müşterilerinin isteklerine önem veren SOLIDWORKS, geliştirdiği sezgisel tasarım araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile, ürün tasarımından montaja ve teknik resme kadar tam bir kontrol sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

NEDEN YENASOFT?

0
15160

SON 1 YILDA MÜŞTERİ PROBLEMİ GİDERİMİ

0
4000

VE DAHA FAZLA
AKTİF MÜŞTERİ

0
2560

KİŞİYE PROGRAM KULLANIM EĞİTİMİ

0
60

KİŞİLİK PROFESYONEL
EKİP

YENASOFT MÜŞTERİLERİ
SOLIDWORKS DENEYİMLERİNİ ANLATIYOR

Solidworks Referansları

Yüksel Eski
Fabrika Müdürü
Modern Kalıp

“Sorunlara hızlı çözüm üretmeleri,  verdikleri eğitimler  ve tecrübeli mühendisleri sayesinde Yenasoft, iş süreçlerimizi  ciddi manada iyileştirdi.Tabi her koşulda samimi ve güler yüzlü hizmeti de unutmamak gerek.

Solidworks Referansları

Alper Tombak
Tasarım Merkezi Sorumlusu
Canlar Mekatronik

“Verimlilik ihtiyacından dolayı iş süreçleri her geçen gün dijitalleşiyor. Ve makine imalatçısı olarak bizim tüm iş süreçlerimizin karşılığı Yenasoft’un ürünlerinde mevcut.”

Solidworks Referansları

Hicran Arıkan
AR-GE Müdürü
GPD Armatür

“Satış sonrası kuvvetli teknik desteği ve ilgili çalışanlarıyla Yenasoft bizim için artık aileden gibi. İhtiyacımızın olduğu her an yanımızdalar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Zafer Özcan
İmalat Bölüm Sorumlusu
Ata Kalıp

” İş süreçlerimizde Yenasoft’un teknik destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde hızlı bir  şekilde yaşadığımız sorunların üstesinden gelebiliyoruz.”