blank

BİZ SİZİ ARAYALIM

  SOLIDWORKS + DraftSight Kampanyası

  • 1 SOLIDWORKS kiralayana 2 Draftsight kiralama hediye!
  • Kampanya Minimum 12 aylık kiralamalar için geçerlidir
  • Yenasoft kampanyayı sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

  DraftSight

  Piyasadaki En İyi Fiyata Profesyonel DWG -DXE Dosyası Tabanlı CAD

  DraftSight; herhangi bir 2D veya 3D DWG dosyasını hız ve verimlilikle oluşturmak, düzenlemek, görüntülemek ve işaretlemek için ihtiyaç duyduğunuz üretkenlik araçlarına, işlevselliğe ve dosya uyumluluğuna sahiptir. 3DEXPERIENCE platformuna bağlanarak bulut üzerinde tasarım ve dokümantasyon işbirliğini daha fazla geliştirin.

  Draftsight – 2D CAD Alanında Sınıfının En İyisi

  Milyonlarca tasarımcı, tasarım projelerinizi hızlandırmak için zaman kazandıran güçlü işlevlere ve bir API’ye sahip DraftSight’ın gelişmiş masaüstü 2D ve 3D CAD’ine güveniyor.

  • Benzer CAD uygulamalarından aşinalık ve uyumluluk ile kolayca geçiş yapın.
  • Kaliteden veya üretkenlikten ödün vermeden yatırım getirisini artırın.
  • Özellik kümeleri ve lisanslama seçimi yapın
  • Eski çizimleri ve verileri, fiyatın çok altında sorunsuz bir şekilde kullanın.

  Draftsight Avantajları

  • Draftsgiht kullanıcıların her türlü 2D teknik resmi oluşturmalarına, düzenlemelerine, görüntülemelerine ve işaretlemelerine imkan tanır.
  • Alternatif CAD ürünlerine kıyasla uygun maliyetli bir çözüm sunar.
  • Güncel veya eski projeler için güvenilir DWG dosya uyumluluğu sağlar.
  • Draftsgit programı öğrenme eğrisini minimuma indiren, herkesin yakından tanıdığı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Uygulama Programlama Arayüzleri (API) dahil olmak üzere, bir kullanıcının mevcut DWG uygulamasından kolayca geçiş yapmasını sağlar.
  blank

  SOLIDWORKS ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİ

  blank

  SOLIDWORKS 3DCAD

   

  SOLIDWORKS 3D CAD yazılımı sezgisel arayüzü ve güçlü tasarım fonksiyonları ile süreçlerinizi hızlandırarak anında üretkenliğinizi artırır.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Simulation

   

  SOLIDWORKS Simulation ürünleriniz tasarım aşamasındayken gerçek çalışma koşullarını sanal olarak uygulamanızı sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Flow Simulation

  SOLIDWORKS Flow Simulation sıvı ve gaz akışını gerçek dünya koşullarında analiz etmenizi sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Plastics

  SOLIDWORKS Plastics tasarımdan, malzemeden ya da makine ayarlarından kaynaklanabilecek hataları tasarım aşamasında tespit ederek düzeltmenize imkan sağlar.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS PDM

  SOLIDWORKS PDM dosyalarınızı güvende ve güncel tutabileceğiniz bir veri yönetimi çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Manage

  SOLIDWORKS Manage; Solidworks PDM Professional ürününün dosya yönetimi kapasitesini artıran ileri seviye veri yönetimi araçları içerir.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Composer

  SOLIDWORKS Composer ürünlerinizi açık ve doğru şekilde anlatmanıza olanak sağlayan yüksek çözünürlüklü resimler, vektörel görünümler ve animasyonlar hazırlayabileceğiniz dokümantasyon çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Electrical

  SOLIDWORKS Electrical şirketlerin elektrik tasarım sürecini kolaylaştırmasına ve bir tasarımın elektrik ve mekanik bileşenlerinin eşzamanlı olarak geliştirilmesine yardımcı olan bir elektrik sistemleri tasarım çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS Inspection

  SOLIDWORKS Inspection teknik resimlerin balonlandırılmasını otomatikleştirir. CMM cihazlarından gelen verileri otomatik olarak balonlandırılmış ölçülerle eşleştirerek kalite kontrol belgelerini kolayca oluşturmanızı sağlar.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS MBD

  SOLIDWORKS MBD 2 boyutlu teknik resimlerin yerini alabilecek entegre bir teknik resimsiz üretim çözümüdür. Dijital bir çözüm olarak 3 boyutlu model üzerinden imalat bilgilerinin paylaşılmasını sağlar.

  Detaylı Bilgi
  solidworks visualize

  SOLIDWORKS Visualize

  SOLIDWORKS Visualize profesyonel fotoğraf kalitesinde resimlerin, animasyonların ve diğer 3B içeriklerin hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlayan güçlü bir render alma çözümüdür.

  Detaylı Bilgi
  blank

  SOLIDWORKS CAM

  Müşterilerinin isteklerine önem veren SOLIDWORKS, geliştirdiği sezgisel tasarım araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile, ürün tasarımından montaja ve teknik resme kadar tam bir kontrol sağlar.

  Detaylı Bilgi