blank

SOLIDWORKS ŞİMDİ HEDİYESİ İLE

Kampanya Detayları

1)SOLIDWORKS alana İkinci Lisans  hediye edilecektir .

2)Kampanya stoklarla sınırlıdır.

3)Yenasoft kampanyayı sonlandırma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4)Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Bilgi almak için
0(216) 577 67 77
Solidworks 3dcad

SOLIDWORKS 3DCAD

SOLIDWORKS 3D CAD yazılımı sezgisel arayüzü ve güçlü tasarım fonksiyonları ile süreçlerinizi hızlandırarak anında üretkenliğinizi artırır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Simulation

SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS  Simulation ürünleriniz tasarım aşamasındayken gerçek çalışma koşullarını sanal olarak uygulamanızı sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS  Flow Simulation sıvı ve gaz akışını gerçek dünya koşullarında analiz etmenizi sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks Plastis

SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS  Plastics  tasarımdan, malzemeden ya da makine ayarlarından kaynaklanabilecek hataları tasarım aşamasında tespit ederek düzeltmenize imkan sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks pdm

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM dosyalarınızı güvende ve güncel tutabileceğiniz bir veri yönetimi çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks manage

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS Manage; Solidworks PDM Professional ürününün dosya yönetimi kapasitesini artıran ileri seviye veri yönetimi araçları içerir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks composer

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS  Composer ürünlerinizi açık ve doğru şekilde anlatmanıza olanak sağlayan yüksek çözünürlüklü resimler, vektörel görünümler ve animasyonlar hazırlayabileceğiniz dökümantasyon çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks electrical

SOLIDWORKS Electrical

SOLIDWORKS  Electrical şirketlerin elektrik tasarım sürecini kolaylaştırmasına ve bir tasarımın elektrik ve mekanik bileşenlerinin eşzamanlı olarak geliştirilmesine yardımcı olan bir elektrik sistemleri tasarım çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
blank

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS  Inspection teknik resimlerin balonlandırılmasını otomatikleştirir. CMM cihazlarından gelen verileri otomatik olarak balonlandırılmış ölçülerle eşleştirerek kalite kontrol belgelerini kolayca oluşturmanızı sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks mbd

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS  MBD 2 boyutlu teknik resimlerin yerini alabilecek entegre bir teknik resimsiz üretim çözümüdür. Dijital bir çözüm olarak 3 boyutlu model üzerinden imalat bilgilerinin paylaşılmasını sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
solidworks visualize

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS  Visualize profesyonel fotoğraf kalitesinde resimlerin, animasyonların ve diğer 3B içeriklerin hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlayan güçlü bir render alma çözümüdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Solidworks cam

SOLIDWORKS CAM

Müşterilerinin isteklerine önem veren SOLIDWORKS, geliştirdiği sezgisel tasarım araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile, ürün tasarımından montaja ve teknik resme kadar tam bir kontrol sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
 • SOLIDWORKS ABONELİK/BAKIM ANLAŞMASINI NEDEN YENASOFT’TAN YAPMALIYIM?

  Solidworks Abonelik Anlaşmasını Neden Yenasoft’tan Yapmalıyım?

  SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması’nı Yenasoft’tan yaptığınızda SOLIDWORKS 3D tasarım programınız için yeni sürüm ve yükseltmelere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerinde telefon ile sınırsız teknik destek ve web yoluyla sınırsız uzaktan yardım alabilirsiniz. Yenasoft Portal üzerinden ise yazılı ve görsel eğitim materyallerine ücretsiz ulaşabilirsiniz. Böylece güncel kalarak rekabet gücünüzü korur, işlerinizde zaman ve hız kazanırsınız.

  SOLIDWORKS, her yıl daha iyi ve kaliteli ürünler tasarlamanıza yardımcı olmak için yazılım programına yeni özellikler ekleyerek kullanıcı deneyimini geliştirir. Böylece siz de üretim sürecinizi geliştirir, ekibinizin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlarsınız.

  SOLIDWORKS abonelik anlaşması müşterilerimize özel olarak sunduğumuz destek, yükseltmeler, yeni sürümler, ek özellikler, yazılı ve görsel eğitimler 3D tasarım deneyiminize katkı sağlayarak performans ve üretkenliğinizi artırır; size zaman ve para tasarrufu sağlar.

  SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması şunları sağlar:

  • SOLIDWORKS ürünlerinin yeni sürümlerini ve service pack’lerini edinme

  • Web yoluyla sınırsız uzaktan erişim desteği

  • Telefon ile sınırsız  Solidworks teknik destek

  • Yılda dört kez periyodik olarak verilecek yerinde ziyaret

  • Yenasoft Portal’a (my.yenasoft.com) ücretsiz erişim

  • Yenasoft ofislerinde lisans adedine göre  Solidworks sürüm ve sürüm yenilikleri eğitimi

  • Dünya çapında geçerliliği olan SOLIDWORKS CSWA (Certified SOLIDWORKS Associative) sertifikasyon sınavına ücretsiz katılma hakkı

  • SOLIDWORKS müşteri portalına ücretsiz erişim

  YENİ YAZILIM SÜRÜMLERİ VE SERVICE PACK’LER

  Performans ve üretkenliğinizi artırmanızı sağlayacak en güncel SOLIDWORKS sürümünü edinerek daha hızlı ve doğru tasarımlar yapın. Service pack’ler ile ek işlevler ve yeni ürün özellikleri edinin.

  UZAKTAN ERİŞİM VE TEKNİK DESTEK

  Herhangi bir problem ile karşılaştığınız her an yanınızdayız. Web yoluyla sınırsız uzaktan erişim ya da telefon ile sınırsız Solidworks  teknik destek almak istediğinizde bize ulaşın, probleminizi anında giderelim. Böylece üretim gecikmeleriniz ve en güncel sürüme geçişiniz çok daha kolay olsun.

  YERİNDE ZİYARET

  Solidworks Abonelik anlaşması yapan tüm müşterilerimizi periyodik olarak yılda dört kez yerinde ziyaret ediyoruz. Böylece tüm soru ve sorunlarınızı uzmanlarımız ile yerinde çözüyor, işinize kolaylık ve hız katıyoruz.

  YENASOFT PORTAL

  SOLIDWORKS eğitim videoları, SOLIDWORKS kullanıcı ipuçları, sosyal ağlar ve daha birçok yazılı ve görsel eğitim materyalinin yer aldığı Yenasoft Portal’a ücretsiz erişin. SOLIDWORKS’teki tüm yenilikler ve değişiklerden haberdar olun, rekabet gücünüzü ve güncelliğinizi koruyun.

  SOLIDWORKS YENİ SÜRÜMLERİ VE EĞİTİMLERİ

  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya’da yer alan eğitim ofislerimizde yeni sürümler konusunda ücretsiz eğitimler alın. Bu eğitimler ile işinizdeki gecikmeleri en aza indirip yeni sürüme kolayca adapte olun.

  SOLIDWORKS CSWA SINAVLARI

  Dünya çapında geçerliliği olan SOLIDWORKS CSWA (Certified SOLIDWORKS Associative) sertifikasyon sınavına ücretsiz katılın. Kullanıcı yeterliliğini doğrulamanıza yardımcı olacak bu sınav ile ekibinizin eksiklerini öğrenip verimliliği artırmak için becerilerini geliştirmelerine yardımcı olun.

  SOLIDWORKS MÜŞTERİ PORTALI ERİŞİMİ

  Çoklu dil desteğine sahip, kapsamlı bilgiler ve kaynaklar içeren büyük bir bilgi bankası elinizin altında olsun.

  SERVİS TALEPLERİ (SR’LER) VE YAZILIM PERFORMANS RAPORLARI (SPR’LER)

  Solidworks Teknik Destek veya geliştirme ekibimize yazılım sorunlarına ilişkin olay raporlarını gönderin. İzleme numaralarıyla durumu takip edin ve service pack’lerde belgelenmiş sorunların çözümlerini izleyin.

  GELİŞTİRME TALEPLERİ

  SOLIDWORKS’ü geliştirmek için yapabileceklere ilişkin görüşlerinizi paylaşarak yazılımın geliştirilmesine katkıda bulunun ve en çok ihtiyaç duyduğunuz araçları bildirin.

  MÜŞTERİ DENEYİMİ PROGRAMLARI

  SOLIDWORKS beta sürümlerini ve yeni gelecek SOLIDWORKS Erken Görünürlük (EV) Service Pack’lerini önceden görün, görüşlerinizi paylaşın.

 • SOLIDWORKS’TE 2019 YENİLİKLERİ

  SOLIDWORKS’TE 2019 YENİLİKLERİ

  2019 yılının ilk yenilikleri SOLIDWORKS’te başlamış bile. Geliştirdiği birçok özellik ile bu yıl tüm kullanıcılarına kolaylık sağlayan SOLIDWORKS her ayrıntıyı düşünmüş. Özellikle yeni özellikleri arasında olan Mesh modelleme geliştirmeleri tersine mühendisliği, topoloji optimizasyonunu ve 3d baskıyı hızlandırdığı göze çarpıyor.

  Artık 2019’daki Solidworks ile 2D görünümleri gerçek 3D geometriye dönüştürerek kolayca karmaşık dokular oluşturabilirsiniz. Yeni Meshi Kesitlere Ayır özelliğiyle mesh dosyalarını katı modeller gibi kullanabilecek, dilimleme komutuyla geometri kesişimlerinde otomatik olarak 2D çizimler ve düzlem oluşturabileceksiniz.

  Bunlar dışındaki birçok özelliğe gelin şöyle bir göz atalım.

  SOLIDWORKS CAM/MACHINIST İLE DAHA AKILLI İŞLEME ARTIK MÜMKÜN

  *Her işlem ve işleme stratejisi için gelişmiş kullanıcı kontrolü ve otomasyon ile Solidworks’ün avantajlarından yararlanabileceksiniz.

  *Solidworks Inspection ile daha çok verimlilik ve esneklik sağlayacaksınız. Yeni ızgara taslağı ve gruplandırma/gruptan çıkarma ile geliştirilmiş Karakteristik Listesi ile zamanınız daha çok size kalacak. Karmaşık parçalarda kullanılmak üzere delik tablolarını eklemek için ek ayıklama seçenekleri ile işinize kolayca hakimiyet sağlayacaksınız.

  Solidworks 2019’da denetim projelerini ve proje çıktılarını daha iyi yönetmek ve düzenlemek için SOLIDWORKS® PDM ile entegrasyon sağlanmış. Böylece siz çalışırken işler kolayca halloluyor.

  *Solidworks 2019’da teknik belgeler için Solidworks composer ile geliştirilmiş iş akışlarını da sağlayabiliyorsunuz.  SOLIDWORKS ile bu sayede iyileştirilmiş iş akışı entegrasyonu, verimlilik iyileştirmeleri ve gelişmiş kullanıcı deneyimi farkını da yaşayabiliyorsunuz.

  *Birçok yeniliğin arasında göze çarpan bir yenilik daha var o da görselleştirme ve işleme. Bu özellik ise dijital dünyayı daha hızlı ve daha gerçekçi hale getirmenize olanak sağlıyor. Projelerinizi, gerçek fizik kurallarını ve gelişmiş ölçülü materyalleri kullanarak oluşturmayı sağlarken 10 kat daha hızlı işleme olanağı ile SOLIDWORKS 2019’da göz dolduruyor.

  *Tasarım verilerinizin değerini açığa çıkararak ekibinizle ve müşterilerinizle bu değerden faydalanmak ister miydiniz?  SOLIDWORKS 2019 ile artık bu da mümkün.

  Solidworks sell ile ürünleri anında ve çevrimiçi olarak yapılandırıp illeyebilirsiniz.

  *SOLIDWORKS 2019 her ayrıntıyı sizin için düşünmüş ve 3d Experience Marketplace ile çok kısa bir sürede Cad modelinden gerçek parçalara geçiş yapmanın çok kolay olduğu bir yenilik eklemiş sistemine. Bu yenililk sayesinde üreticilerle fiyat teklifi verme ve parça sipariş etme gibi etkileşimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yani alan da satan da halinden memnun.

  *Özellikle Modern Tabanlı Tanım sistemiyle daha sezgisel ve uygulanabilir 3D detaylandırmalar ile ardışık üretimi hızlandırabiliyorsunuz. Daha güçlü analiz özellikleriyle beraber karmaşık analizleri sizin için o yapıyor, vaktiniz de size kalıyor.

  *Daha hızlı mekatronik tasarım için SOLIDWORKS ELECTRICAL VE PCB’yi de oldukça geliştirmişler. Bu sayede Mekatronik ürünler kolayca tasarlanabiliyor.