SINDOH

SINDOH

Kullanıcılara, uygun fiyata harika deneyimler yaşatmak üzere fikirlerimiz var. Yaratıcılığın nasıl bir his olduğunu kendiniz deneyimleyin.

Uzaktan İzleme

Led ışıkları ile entegre kamerası sayesinde 3 boyutlu baskı işleminizi PC, akıllı telefon veya tabletinizden eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Birçok bağlantı seçeneği (WiFi, Ethernet, USB ) ile yazıcının kamerasına herhangi bir bağlantı cihazı ile uzaktan erişim sağlamak mümkündür.

Otomatik Kartuş Dolumu ve Boşaltımı

Sindoh 3DWox yazıcı kullanımı kolay, zahmetsiz ve zaman kazanımlı plug&play (tak-çalıştır) bir ürün olarak tasarlanmıştır. Sadece kartuşu takmanız işlemin gerçekleşmesi için yeterlidir. Geri kalan tüm işlemler yazıcı tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

Tabla Ayarı

3D baskı işleminiz gerçekleşirken tabla ayarlama en önemli özelliklerden biridir. 3DWox ile yazıcı doğru kalibrasyonu bulmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey, 3DWox’un size kılavuzluk etmesine izin vermek.

Türkçe Arayüz

Hızlı ve kolay kullanım için Türkçe arayüz özelliği artık Sindoh 3D WOX DP200’de.

Teklif Al
YENASOFT - SINDOH
YENASOFT - SINDOH
YENASOFT - SINDOH
00:46

Sindoh 3D Yazıcı

2 sene önce

Led ışıkları ile entegre kamerası sayesinde 3 boyutlu baskı işleminizi PC, akıllı telefon veya tabletinizden eş zamanlı olarak...

YENASOFT - SINDOH