Blog

Blog

SOLIDWORKS 2020 Yenilikleri

Solidworks 2020

Tasarımdan üretime uzanan kesin çözümler Solidworks 2020’de.  Tüm yenilikleri incelemek için  videoları izleyebilir, yeni fırsatları öğrenmek için teklif alabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

Yenasoft'un Mutlu Müşterileri: Modern Kalıp

Geçtiğimiz günlerde Manisa Kalıp İmalatçıları birliği Zirvesinde bir araya geldiğimiz Modern Kalıp Fabrika Müdürü Yüksel Bey ile sektörün zorluklarını, Modern Kalıp’ın gelecek hedeflerini ve Yenasoft ile yaptıkları çalışmalar hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik:

Devamı İçin Tıklayınız

Canlar Mekatronik

Bizlerle olan iletişimlerini hiçbir zaman aksatmamaları ve daima yanımızda olmaları çok önemli. Ayrıca eğitim konusundaki sürekli desteklerinden dolayı yenasoftu tercih ettik ve memnunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

SOLIDWORKS Abonelik/Bakım Anlaşmasını Neden Yenasoft'tan Yapmalıyım?

SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması’nı Yenasoft’tan yaptığınızda SOLIDWORKS 3D tasarım programınız için yeni sürüm ve yükseltmelere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerinde telefon ile sınırsız teknik destek ve web yoluyla sınırsız uzaktan yardım alabilirsiniz. Yenasoft Portal üzerinden ise yazılı ve görsel eğitim materyallerine ücretsiz ulaşabilirsiniz. Böylece güncel kalarak rekabet gücünüzü korur, işlerinizde zaman ve hız kazanırsınız.

Devamı İçin Tıklayınız

SOLIDWORKS 2019 Yenilikleri

2019 yılının ilk yenilikleri SOLIDWORKS’te başlamış bile. Geliştirdiği birçok özellik ile bu yıl tüm kullanıcılarına kolaylık sağlayan SOLIDWORKS her ayrıntıyı düşünmüş. Özellikle yeni özellikleri arasında olan Mesh modelleme geliştirmeleri tersine mühendisliği, topoloji optimizasyonunu ve 3d baskıyı hızlandırdığı göze çarpıyor.

Devamı İçin Tıklayınız

Endüstri 4.0 ve 3 Boyutlu Tasarım

Endüstri 4.0, son günlerde hepimizin üzerine en çok kafa yorduğu konulardan birisi. Onun hakkında konuşmayı seviyoruz. Onunla ilgili içerikleri gerek sosyal medyadan gerekse geleneksel medyadan takip ediyor, hatta adına konferanslar düzenliyoruz. Çünkü o, Endüstri 4.0. Peki ama birçoğumuzun hakkında hem çok şey bildiği hem de hiçbir şey bilmediği Endüstri 4.0 aslında nedir? Merak edenler, yazıyı okumaya devam edebilirler. Çünkü Endüstri 4.0 hakkında ne varsa, bu yazıda.

Devamı İçin Tıklayınız