07Ara 2016

Yenasoft, SINDOH 3D Yazıcı ile Sektöre Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyor

bahadir-avsar

Yenasoft Yazılım ailesi olarak, kurumsal yapımızı geliştirirken sektörün ihtiyaçlarını da önemsiyoruz. 20 yıllık çalışma tecrübemiz eşliğinde 3 boyutlu yazıcımız Sindoh ile sektöre çözümler sunuyoruz.

 

YENASOFT, 1996 yılında ileri teknolojilere dayalı komple çözümler ve hizmetler üretmek, dokunduğu her alana ‘Değer Katmak’ amacıyla kuruldu.

İstanbul, Ankara, Konya, Bursa ve İzmir ofisleriyle endüstrimizin her alanına, kaliteli ürün konseptine uygun yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Çalışma organizasyonumuz ve standartlarımız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelenmiş durumda. Bu güçlü alt yapımız ve insan kaynaklarımız ile:

Amerikan DP Teknoloji’nin ürünü olan ESPRIT CAM yazılımının,

Dassault System’ in ürünü olan SOLIDWORKS CAD yazılımının,

Sindoh ve Roboze 3D yazıcıların

ve kendi ürünlerimiz olan;

Yenasoft SMC

Yenasoft BOM

Yenasoft NEST

Yenasoft BOX’ın

Türkiye satış temsilciliği ile satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

4000’i aşkın aktif müşterimize 50 kişilik uzman kadromuzla hizmet verirken, iletişimde profesyonel hizmet ile kesintisiz teknik destek ve tecrübenin yanı sıra; güler yüz, iyi niyet ve anlayış gibi insani değerleri de ön planda tutuyoruz.

20 yılın tecrübesine dayanarak kendimize soracağımız ilk ve en önemli sorunun müşterilerimizin ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Günümüzde, endüstriyel tasarımdan mühendisliğe, medikal sektöründen tekstile kadar üretimin tüm alanlarında ihtiyaç haline gelen 3 boyutlu yazıcıların kullanım alanları büyümeye, kullanım sayıları da artmaya başladı. Biz de gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlerin yanı sıra piyasaya sunduğumuz ev ve ofis tipi kullanıma uygun taşınabilir Sindoh 3DWox Yazıcı ile hem uygun fiyat ayrıcalığı hem de kullanım alanı genişliği sayesinde kullanıcılara olumlu deneyimler yaşatmaya hazırız. Pla ve Abs olarak 2 tür malzeme ile işleme yapabilen Sindoh; tasarımları üretimden önce tüm ayrıntısıyla incelemeye de olanak sunuyor.

Solidworks cad yazılımının da resmi partneri olan Sindoh 3DWox, Solidworks entegrasyonu ile malzeme üzerindeki destekleri düzenleyebilme, en uygun baskı pozisyonunu analiz etme gibi özelliklere de sahip.

Sindoh 3DWox’un en önemli özelliklerinden birisini de, sisteminde bulundurduğu sensörleri ile otomatik tabla ayarlama özelliği oluşturuyor. 3DWox ile yazıcı, kullanıcının doğru kalibrasyonu bulmasına yardımcı oluyor.

Ürünlerimiz haricinde kurumsal yapımızda insani değerlere büyük önem veriyoruz. Sürekli gelişen, yenilenen teknoloji ve üretim ihtiyaçlarını takip ederek hizmet kalitemizin yükselmesi için gerek organizasyon alt yapısına gerekse insan kaynakları gelişimine ciddi yatırımlar yapıyoruz. ERP ve CRM alt yapısı ile tüm organizasyonu belirli bir çalışma sistemi içine alırken, Yenasoft Akademi ile insan kaynaklarını güçlendiriyoruz.

Şirket olarak, personelimize rahat bir çalışma ortamı sağlıyor, ihtiyaçlarını karşılıyor ve alanlarına özel geliştirici eğitimlerle kariyerler gelişimlerini destekliyoruz. Bu durum hem iç iletişimimizde hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinde bizlere artı kazandırıyor. Bundan sonraki yıllarımızda da müşterilerimizin ihtiyaçlarına maksimum önemi vererek köklerimizi genişletmeye devam edeceğiz.