Yenasoft-Box

YENASOFT BOX

Birçok imalat firmasında tasarımcılar günlük iş süreçlerinde parçaların dış ölçülerini çıkartma, teknik resimleri pdf veya dxf’e çevirme, teknik resim antetlerini değiştirme vb. tekrarlı ve zaman alıcı birçok iş yüküyle karşı karşıya kalmaktadırlar. YENASOFT BOX’ın sunduğu eşsiz araçlar ile günlük rutinlerinizden kaynaklanan iş yükünü ortadan kaldırabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Yetenekler

Sınırlandırma Kutusu Oluşturma: Sevkiyat, fiyatlandırma ya da imalatın çeşitli aşamalarında sıklıkla ihtiyaç duyulan parça dış ölçülerini kolayca elde edebilir ve bu bilgileri dosya özelliklerine yazdırabilirsiniz. Böylece, el oyalayıcı ve zaman alıcı olan ölçme işlemlerini, zaman kaybetmeden, zahmetsizce gerçekleştirerek, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Konfigürasyonları Dışarı Aktarma: Parçalarınızda bulunan konfigürasyonlarınızı otomatik olarak ayrı parçalar şeklinde dışarı kaydedebilirsiniz. Böylece, dosya boyutlarınızı küçülterek parçalarınızı daha verimli bir şekilde kullanırken, konfigürasyonlarınızı dışa aktarmak için harcanan zamanı ortadan kaldırarak iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Malzeme Atama / Malzeme kaldırma: Montajlarda malzemesi olmayan parçaların malzemelerini tek tek atamak yerine, montajınızı veya alt montajınızı seçerek seçtiğiniz montaja ait parçalara tek seferde kolayca malzeme atayabilirsiniz. Aynı şekilde, yanlış atanmış malzemeleri, montajlarınıza ait parçalar üzerinden kolayca kaldırabilirsiniz. Böylece parçalarınıza malzeme atama ve kaldırma işlemlerinizi montajlar üzerinden kolayca gerçekleştirerek verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Teknik Resim Anteti Değiştirme: Firma logosu değişimi, antet içerik değişimi gibi teknik resim antetleri ile ilgili değişiklikler gerektiğinde, mevcut teknik resimlerin antetlerini tek tek değiştirmek yerine, antet boyutlarını göz önünde bulundurarak tek bir ara yüzden toplu bir şekilde değiştirebilirsiniz. Böylece antetlerinizde meydana gelen değişiklikler daha hızlı devreye alarak, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Teknik Resimleri PDF/DXF’e Çevirme: Üretim süreçlerinde kullanmak veya tedarikçilerinizle paylaşmak üzere ürünlerinize ait teknik resimlerinizi toplu bir şekilde Pdf ve Dxf olarak kaydedebilirsiniz. Böylece, zaman alıcı ve el oyalayıcı olan kaydetme işlemlerinizi otomatikleştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

SOLIDWORKS Dosyalarını Farklı Formatlarda Kaydetme: İş ortaklarınız ile dosyalarınızı paylaşmak için dosyalarınızı STEP, Parasolid, 3D PDF, eDrawings vb. formatlara toplu bir şekilde kaydedebilirsiniz. Böylece iş süreçlerinizde el oyalayıcı ve zaman alıcı işleri otomatikleştirerek verimliliğinizi artırabilirsiniz.

SOLIDWORKS Dosyası Olarak Kaydetme: İş ortaklarınızdan gelen çok sayıda STEP, Parasolid, ACIS ve IGES dosyalarını toplu bir şekilde SOLIDWORKS dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Böylece, el oyalayıcı ve zaman alıcı bu işlemleri otomatikleştirerek iş süreçlerinizde verimliliğinizi artırabilirsiniz.