Ücretsiz Eğitim DVD’si Talebi

Yenasoft Yazılım’ın alanında uzman ve sertifikalı mühendislerince oluşturulan SOLIDWORKS ve ESPRIT Cam eğitim DVD’lerinize, formumuzu doldurup ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

CAD/CAM alanında çalışmaların tüm ayrıntıları eğitim DVD’lerimizde uygulamalı olarak paylaşılmıştır. Ayrıca 2017’ de hem cad hem cam alanında gerçekleşen tüm yenilikler de DVD içeriklerinde ayrıntılı olarak yer almaktadır.

SOLIDWORKS Eğitim DVD’si içeriği; 2017 yenilikler, temel eğitim, ileri makine eğitimi, simulation eğitimi ve composer eğitimi olarak düzenlenmiştir.
ESPRIT Cam eğitim DVD’si içeriği; 2,5-3 eksen freze eğitimi, 4-5 eksen torna eğitimi, 2 eksen torna eğitimi, C-Y-B eksen torna millturn eğitimi, kayar otomat eğitimi, tel erezyon eğitimi ve yenilikler olarak düzenlenmiştir.

Eğitim DVD’si istek formunuzu doldurduktan sonra şirket yetkilimiz sizi arayarak bilgilendirme yapmaktadır. Başvurunuzu takip eden günlerde vermiş olduğunuz adres bilgilerinize ürününüz teslim edilmektedir. Doğru bir telefon numarası ve tam adresi yazmanız, ürününüzün size hemen ulaşabilmesi için gereklidir. Eğitim DVD’nizle ilgili bilgi almak için bize sosyal medya hesaplarımızdan, pazarlama@yenasoft.com adresimizden ve 0216 577 67 77 No’ lu telefon numaramızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca eğitiminizi tamamladığınızda, uygulamış olduğunuz tasarımlarınızı bizimle marketing@yenasoft.com mail adresimiz üzerinden paylaşıp değerlendirmeye sunabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitim DVD’si içerisinde yer alan konuların ayrıntılarını öğrenmek için farklı bir kanal olarak web sitemizdeki bilgilendirme videolarından faydalanabilirsiniz. Ana menümüzdeki başlıklar arasından SOLIDWORKS ve ESPRIT ana menülerini seçip açılacak olan alt başlıklardan ilgili konuyu seçerek videolarımızdan da bilgi alabilirsiniz. Daha fazla videoya ulaşmak için ise Youtube kanalımızdan tüm güncel içeriklere erişebilirsiniz.

Yıl içinde yapılacak olan SOLIDWORKS webinar eğitimlerimizden, aktivitelerimizden ve gelişmelerden haberdar olmak için Yenasoft’ u Instagram, Youtube, Facebook, Linked-in ve Google+ kanalarından takip edebilirsiniz.

 SolidWorks Eğitim DVD'si Esprit Eğitim DVD'si

Ad-Soyad (*)

Firma Adı (*)

E-posta (*)

Telefon (*)

Adres (*)

Doğrulama Sorusu (*)

Kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır.