Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

SOLIDWORKS’ un Türkiye’deki ödüllü distribütörü Yenasoft Yazılım, bünyesinde bulundurduğu CAD/CAM yazılımları ve 3 boyutlu yazıcı çözümleriyle tam olarak ihtiyacınıza yönelik olan çözümler sunmaktadır.

 

Yenasoft Yazılım; SOLIDWORKS Standard, SOLIDWORKS Professional ve SOLIDWORKS Premium ürünleri ile SOLIDWORKS Multiproduct ürünleri ve tamamen Yenasoft mühendislerince yazılan SOLIDWORKS’ e ek kullanım kolaylığı sağlayan BOM, NEST, SMC ve BOX ürünlerinin yanında, cam alanından da rakiplerinin çalıştıramadığı tezgahları tek seferde çalıştıran ESPRIT Cam yazılımı çözümünü sunuyor. Ayrıca sektör ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı 3 boyutlu yazıcı çözümleri ile de protatip çalışmalarınızı destekliyor.

 

 

 

Web sitemizden formda bulunan tüm ürünler hakkında ayrıntılı açıklamaları öğrenebilir ve ihtiyacınıza yönelik ürün seçimi yaparak Yenasoft satış mühendislerinden size özel fiyat tekliflerinizi ve dönemsel kampanyalar hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca lisans satın alımlarınızdan sonra temel ve ileri düzeyde ücretsiz eğitimleriniz; bölgenize yakın ofisimizde, Yenasoft’ un donanımlı eğitim salonlarında, deneyimli eğitmenlerince verilmektedir.  Eğitim sonrasında kurumsal olarak alacağınız teknik destek ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Her türlü teknik ihtiyacınız için Yenasoft mühendisleri çözüm üretmeye hazır.

Satın Almak İstediğiniz Ürünü Seçiniz.
 1.  SOLIDWORKS 3D CAD Almak İstiyorum SOLIDWORKS Simulation Almak İstiyorum SOLIDWORKS Flow Simulation Almak İstiyorum SOLIDWORKS Plastics Almak İstiyorum SOLIDWORKS Visualize Almak İstiyorum SOLIDWORKS PDM Almak İstiyorum SOLIDWORKS Composer Almak İstiyorum SOLIDWORKS Inspection Almak İstiyorum SOLIDWORKS MBD İstiyorum SOLIDWORKS Electrical Almak İstiyorum YENASOFT SMC / BOM / BOX / NEST Almak İstiyorum ESPRIT Almak İstiyorum 3D Yazıcı Almak İstiyorum SOLIDWORKS Abonelik Anlaşmamı Yenilemek İstiyorum ESPRIT Abonelik Anlaşmamı Yenilemek İstiyorum

Lütfen Formu Doldurunuz
 1. Ad-Soyad (*)

  Firma (*)

  Telefon (*)

  E-posta (*)

  Adres (*)

  Doğrulama Sorusu (*)

Sayın ilgili, formu doldurup göndermeniz halinde, satış temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.