2017 SOLIDWORKS Ödülümüz

SOLIDWORKS’ten Yenasoft’ a 3 Büyük Ödül

Yenasoft Yazılım ailesi olarak,bu yıl da geleneği bozmayarak  21 yıllık tecrübemizle ödüller üzerine ödüller almaya devam ettik. 2016 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirdiğimiz çalışmaların meyvesi, Yenasoft’a bu sene de 3 ödül halinde geri döndü.

 

 

2017 sene başında düzenlenen SOLIDWORKS 2017 Dünya Toplantısı’nda Yenasoft’a tam 3 ödül layık görüldü. 2016 yılında, özellikle de müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu konulara yönelerek araştırma yapan teknik ekibimiz, %100 Yenasoft ürünü yazılımlarımız olan; Bom, Box, Nest ve SMC programlarını yazıp, geliştirerek SOLIDWORKS kullanımını daha da kolay hale getirdiler. Alanında uzman mühendislerimizin yer aldığı teknik ekibimiz, geçen yıla sağladıkları katkılardan dolayı başarı ödülüne layık görüldü.

 

Ayrıca Yenasoft’un Türkiye içindeki kurumsal yapısı ve şirket işleyişi de ayrıca bir ödüle layık görülürken başarılı çalışma arkadaşlarımızın yer aldığı satış ekimiz de bir başka ödülle onurlandırıldı.

 

 

 

21 yıldır almış olduğumuz tüm ödüllerin bizlere değer katan müşterilerimizden geldiğini biliyoruz. Yıllardır süren tüm çalışmalarımızda öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu biliyor, işimizi severek yapıyor ve var olanla yetinmeyip gelişmeyi seviyoruz. Bize sunulan en büyük ödülün bugün bizimle olan 3000’i aşkın saygıdeğer müşterilerimiz olduğunu biliyoruz. Ayrıca büyük başarıların “işini sevmekten” geçtiğini biliyor ve insan kaynaklarımızı buna göre şekillendirip, alanında uzman ve mesleğini seven ekibimizle gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın isteklerini dinliyor, görüyor ve anlıyoruz. Kendimizi buna göre şekillendirdikçe başarılarımızın devamını karşılıyoruz. Tüm bu başarılar bizleri daha iyi hizmet verebilmek için motive ediyor. Tüm müşterilerimize sağladıkları katkıdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyor ve bundan sonra daha büyük başarıları beraber elde edeceğimizi biliyoruz. Birlikte nice başarılara…