Visualization

SOLIDWORKS Visualize | Paketler

SOLIDWORKS Visualize araçları ile yüksek kalite profesyonel resimler, animasyonlar ve diğer 3 boyutlu içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Image

SOLIDWORKS Visualize Standard

Yeni ürünlerinizi herkese göstermek için ekran görüntülerine ya da prototiplerin yüksek maliyetli fotoğraflarına bütçe ayırmaya bel bağlayarak pazarlama ve sunum materyallerinden ödün vermek zorunda değilsiniz. SOLIDWORKS Visualize ile hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf kalitesinde gerçekçi resimler, yazdırmaya ve web’de yayınlamaya hazır yüksek çözünürlüklü görüntüler oluştrabilirsiniz.

Image

SOLIDWORKS Visualize Professional

Visualize Professional ile kamera hareketlerinden faydalanarak ürünlerinizi ve mühendislik çözümlerinizi daha fazla ön plana çıkarabilir, hızlı bir şekilde birçok versiyon oluşturarak versiyonları karşılaştırabilirsiniz. SOLIDWORKS Visualize Standart’a ek olarak, kamera görüntülerinin ve ortamların hareketlerini oluşturarak ürünlerinizi daha etkili bir biçimde sunabilirsiniz. Birden fazla görünüm penceresi kullanarak farklı senaryoları karşılaştırabilir ve özelleştirilebilir kamera filtreleri ile daha yaratıcı görüntüler oluşturabilirsiniz.

telefon
eposta
iletisim

+90 216 577 67 77 (12 hat pbx)

info@yenasoft.com

Yenasoft yazılım donanım ve danışmanlık san. ve tic. ltd. şti.
İçerenköy Mahallesi Çayır Caddesi No: 1/ 4 Partaş Center Kat:17 Ataşehir/ İstanbul, Asya