yenasoft-sertifikalari

Sertifikalarımız

YENASOFT Yazılım, kurulduğu günden bu yana CAD ve CAM sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için kendini devamlı geliştirmekte ve bu sayede sektörünün öncüsü olarak ilerlemektedir.

 

Yenasoft’ un tam 20 yıldır, başarılı iş çözümleri sunmasının nedeni; işini seven ve bu yolda uzmanlaşan ekibi sayesinde olmaktadır.

 

YENASOFT ekibi, SOLIDWORKS CAD ve ESPRIT CAM yazılımlarının tüm sertifikalarına sahiptir. Ayrıca başarılı uzmanları sayesinde, bu yazılımlara ek çözümler sunan %100 kendi ürünü olan yazılımları da müşterilerine sunmaktadır. Yenasoft’ un uzman ekibi, sahip oldukları sertifikalarla sınırlı kalmayıp, her yıl güncellenen gelişmelerin de eğitimini alarak, bilgi birikimlerini ve sertifika sayılarını da arttırmaktadır. Bir uzmanın birden fazla uzmanlık sertifikası bulunmaktadır. Bu sayede en hızlı ve uygun çözüme giden yolda ilerlemek, Yenasoft ekibi için kolay olmaktadır. Yenasoft’ a katılan her yeni personel temel eğitimlerini aldıktan sonra alanıyla ilgili sertifikalarını da tamamlayarak yükselmektedir. Hedef, teknolojinin getirilerinden faydalanarak müşterilerine en pratik ve analitik çözümü sunabilmektir. Ayrıca Yenasoft ekibi yalnızca teknik bilgiyle sınırlı kalmayıp, tüm ekibine kişisel gelişim eğitimleri vererek insan kaynaklarını da güçlendirmektedir.

 

Uzun yılların getirdiği tecrübe, başarı ve eğitime verilen yüksek önem sayesinde YENASOFT’ ta, her soruya her zaman birden fazla çözüm vardır.

 


Başarıya giden yolda, işin uzmanlarıyla ilerleyin…