odullerimmiz

Ödüllerimiz

Yenasoft Yazılım olarak, 1996 yılından bu yana geçen 20 tecrübeli yıla pek çok başarı ödülü sığdırdık. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek hedefiyle, tüm ekip olarak büyük emek verdik ve çok çalışmaya, gelişmeye devam ediyoruz. “Her işin finalinde, en iyi sonuç” felsefemizle ödüllü uzman mühendis kadromuz da, uzmanlık alanlarını ve sertifikalarını her geçen yıl geliştirmeyi sürdürüyor.

 

20 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en uygun çözümleri sunarken, CAD/CAM sektöründe ISO 9001 kalite belgesine sahip tek şirket olmanın avantajıyla sektörde her zaman bir adım önde olmayı başardık. Müşteri ve müşteri adaylarımızın önerilerini ve fikirlerini her zaman dikkate aldık. Tüm uygulamalarımızda ve kararlarımızda bize önerilen her fikri,  tüm ayrıntıları ile düşündük. Böylelikle müşterimizin kendisini yabancı hissetmeyeceği, uyumlu bir çalışma ortamı oluşturduk. Lisans satışı sonrasında iletişimi daha da kuvvetlendirerek teknik destek alanında ileri seviyede hizmet sağlamaktayız. Bu da müşterilerimizin lisans alımı sonrası her zaman “iyi ki” demelerine sebep oluyor.

 

Müşterimize verdiğimiz değere uygun çalışma prensibi geliştirerek; CAD yazılımımız SOLIDWORKS’ ten ve CAM yazılımımız ESPRIT’ ten,  Avrupa’nın En Yüksek Müşteri Memnuniyeti Ödülü ve Dünyanın En Yüksek Performansı Ödülü’nü almaya hak kazandık.  Bununla da yetinmeyip her yıl kendimizi bir sonraki adımlara hazırlayarak ödüllerimizi yeniledik.

 

 

 

En önemlisi 3000’i aşkın müşterimizin bize duyduğu güven bizim için en kıymetli ödül oldu. Yenasoft’ u tercih ederek yazılım satın almakla kalmayacak, işin ustası mühendislerimizle kaliteli çalışmanın kolaylığını yaşayacaksınız.