neden-esprit

Neden Esprit ve Neden Yenasoft?

Esprit Yazılımı tüm dünyada imalat yapan 150.000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılıyor. 2000 firma ve 4.000 kullanıcı referansı ile Türkçe imalat yazılımı Esprit, 1996’dan beri Yenasoft güvencesiyle Türkiye pazarında 2 Eksen’den 22 Eksen’e kadar Torna, 2 Eksen’den 5 Eksen Devamlı İşleme’ ye kadar Freze desteği veren en yaygın CAM yazılımıdır.

 

Kinematik Simülasyon

G Kodlarınızı cnc tezgahınıza göndermeden önce, tezgahınızın atölyede birebir nasıl davranacağını kinematik simülasyonumuz ile görün. Eksenleriniz, takım ve tutucularınız, fikstürleriniz, kısacası makineniz ve tüm ekipmanınız güvende kalsın. Pahalı sürprizlerle karşılaşmayın!

 

Sertifikalı Post Prosessor

Kompleks tezgah üretici firmalar, makinenin imalat aşamasından itibaren Esprit mühendisleri ile beraber çalışarak tezgah ve kontrol ünitesinin fonksiyonlarına göre özel olarak post-processor oluşturarak test eder ve sertifikalandırırlar.

Bu işbirliği ve sertifikasyon sayesinde, kompleks makinenizi bizim tarafımızdan çok kısa sürede güvenle devreye alabilirsiniz

 

Yazılım Satın Almakla Kalmayın, İşi Ustasından Öğrenin!

 

 

Deneyimli eğitmenlerimizle, sadece yazılım satmıyoruz. Sizleri yatırım yaptığınız son teknoloji çok eksenli ve kompleks makine yatırımlarınızdaki (MillTurn, Kayar Otomat, 5 Eksen) tüm kompleks problemlerinizi birebir çözerek, makine yatırımınızdan maksimum verimi almayı sağlıyoruz!