kayar-otomat

Kayar Otomat

Kayar otomatınızı (Swiss-Style), hızlı ve güvenli bir şekilde programlamanız için tasarlanmıştır.

Kayar otomatınızı sorunsuz ve %100 verimde çalıştırmak için tezgah üreticileri (Citizen, DMG, Star, Tsugami, Miyano, Maier, Tornos, Hanwha, KSI ve Goodway) ile beraber çalışılarak tezgah ve programın uyumu, takım kontrolü, kinematik simülasyon ve NC kod üreticisi (post-processor) optimum seviyede kullanıcılara sunulmuştur.

Esprit, tek ara yüzle 22 eksen torna kontrolünün yanında (turret, gang, ayna, karşı ayna, 1. ve 2. iş mili) tüm 3D ve 5 eksen yüzey işleme gibi freze yetenekleri ile programlama yapmaya imkan sağlar. Tüm eksenler, iş milleri ve aynalar, canlı takım operasyonlarının senkronize çalışması için gerekli tüm optimizasyonlara ve esnekliğe sahiptir. Tüm çarpma-bindirme kontrollerini gerçek tezgah kinematik simülasyonu ile yapar.

Hızlı Teklif Verme!

Saniyeler içinde, işleme programlarınızı gerçekçi şekilde zaman çalışmasına çevirerek maliyet hesaplar. İşleme parçanıza, otomatik olarak  istenilen formatta teklif hazırlayabilir.

 

Doğru G-Kodu

ESPRIT kayar otomat; döngü sürelerini en aza indirgeyip, parça sarfiyatını azaltıp, parça kalitesini en üst düzeye çıkarırken takım aşınmasını engellemek için yüksek oranda optimize edilmiş G-kodu sunar. Kesici takımların ve kapsamlı / esnek işleme tiplerinin tanımından başlayarak, takım yolu, herhangi bir 2D veya 3D geometri, katı veya yüzey modelinden oluşturulmuştur karmaşık kayar tarzı CNC makineleri için kesme gereksinimini karşılar.

 

Sanal Hata Kontrolü

Kayar otomat, torna tezgahının tüm eksenlerini programlamak için ve post hesaplayıcı için komple bir çözümü sunar. Dahili simülasyon ile tek ara yüzde gerçek işleme şeklini izleyebilirsiniz.

 

Kesin ve Doğru Fiyatlandırma

ESPRIT, program dosyanızı işi doğru bir şekilde fiyatlandırmak için saniyeler içinde kullanabileceğiniz özel biçimlendirilmiş bir zaman çalışması raporuna dönüştürecektir. Bu görsel ve okunması kolay bilgileri müşterinize kişiselleştirilmiş bir rapor olarak da sunabilirsiniz. Rapor,  ISO çalışmalarında da kullanılacağı gibi şu bilgileri de içerebilir.

– Parça bilgisi

– Logo ile şirket bilgileri

– İşlem ayrıntıları

– Takım detayları

 

 

– Makine tipi