İnsan Kaynakları

Yenasoft ailesi olarak, eğitime ve kariyere verdiğimiz önemi sizlerle buluşturuyoruz ve geleceğinize değer katmak istiyoruz. Şirketimizde ve müşterilerimizin şirketlerinde açılacak kontenjanlarda değerlendirmek üzere öz geçmişinizi ilgili ilanlar aracılığıyla insan kaynakları departmanımıza iletebilirsiniz.

İK Politikamız ve Temel Hedefimiz

 

Şirket faaliyetlerinde verimliliği ve iş yaşamının niteliğini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Nitelikli, kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu, alanında uzman, gelişime açık, potansiyeli yüksek adaylar arasından “doğru kişinin doğru işe yerleştirilmesi”ni hedefliyoruz. Seçme ve yerleştirme faaliyetlerimizi ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın gerçekleştiriyoruz.

 

 

İnsan Kaynakları Politikamızın temel hedefi; şirketimizin misyon ve vizyonuna uygun kişilerin seçilmesi ve hedeflerimize ulaşmak için gerekli eğitim, gelişim, kariyer faaliyetleri ile ortak bir kurum kültürünün oluşturulmasıdır.

Değerlerimiz:

Icon

İnsan Odaklılık

Çalışanların, şirket varoluş amacını içselleştirmeleri ve bu amacı desteklemeleri sadece insan odaklı bir yönetim anlayışı ile sağlanabilir. Bu bilinçle çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğunu kabul ederek, onların hayatlarına olumlu ve anlamlı katkı sağlamaya çalışırız.
Icon

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizin uzun süreli olması bizim için önemlidir. Bu yüzden onların performansını artıracak değerler katmak önceliğimizdir. İhtiyaçlarını analiz eder, istekleriyle karşılaştırır, çözümler üretir ve sunarız. Bunu yaparken onların ahlak kurallarını, kurum kültürlerini anlatmaya ve uygulamaya çalışırız.
Icon

Sürekli Gelişim

Değişime ve yeniliğe açık, teknolojik gelişmelere adapte olabilen, sürekli gelişim hedefine sahip olan bir şirket olarak çalışanlarından da aynı bakış açısını bekler ve bu hedefler doğrultusunda onları destekleriz.
Icon

Güven

Ekip arkadaşlarımız ve müşterilerimiz arasında geliştirdiğimiz bağlılık zinciri, hissettiğimiz güven duygusu ile kuvvetlenir. Gizliliğe saygı ve verilerin korunması temel değerlerimizdendir.
Icon

Takım Ruhu

Yenasoft ailesi olarak, ortak amaca yönelik; takımlar halinde verimli işleyişi sağlamak, farklı çalışma gruplarının bir arada oluşturacakları ortak gücün farkına varmaktır

İşe Alım Süreci

 

 

 

Başvurular değerlendirilerek, adaylar mülakata davet edilir.
-Mülakatlar aranılan pozisyonun özellikleri dikkate alınarak; online veya yüzyüze gerçekleşir.
-Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelenir.
-Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla, yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır.
-Tarafsız bir değerlendirme için Kişilik Envanteri Testi uygulanır. Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday bölüm yöneticisi ile görüştürülür.
-Seçme sürecinin tamamlanması ile sonuç adaya bildirilir.
-Olumsuz sonuçlanan mülakatlarla ilgili adaylara mail ile bilgilendirme yapılır.