E-Bülten’e Üye Ol

Yenasoft Yazılım, kendi bülten servisinden takipçilerine özel düzenli içerikler göndermektedir. E-bülten üyelik formunu dolduran herkes, CAD yazılımız SOLIDWORKS, CAM yazılımımız olan ESPRIT, 3D yazıcılarımız olan ROBOZE ve SINDOH ürünlerimiz hakkında bilgilendirilmektedir. Yeni gelişmeler, ipucu videoları ve kampanya bilgilendirmeleri gibi ayrıntılardan öncelikli olarak haberdar olmaktadır.

Her hafta gönderilen bültenler içeriğinde; internet üzerinde başka bir alanda bulunmayan, SOLIDWORKS uzmanları tarafından özel olarak hazırlanmış bilgilendirici / geliştirici videolar ile SOLIDWORKS’ un kullanım kolaylığı ve yeni çıkan özelliklerinin bilgilendirmesi gibi içerikleri bulabilir videoları izleyerek her hafta teknik bilginizi daha da geliştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde Cam yazılımımız olan ESPRIT ile ilgili işleme videoları ve teknik bilgilerinin de yer aldığı içeriklere haftalık bültenlerimizden ulaşabilirsiniz. Şirket bünyesinde gerçekleşen eğitim avantajları, kampanyalar, organizasyonlar ve dönemsel sürprizler gibi tüm etkinlikler ve gelişmeler öncelikli olarak mail sistemi üzerinden takipçiler bilgisine sunulmaktadır.

Bülten sistemi tek taraflı bilgilendirme şeklinde olmayıp takipçilerle karşılıklı iletişimi dikkate alan bir çalışmadır. Haftalık olarak iletilen bültenlerimiz hakkında cevap yazabilir ve Yenasoft’ tan dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. Bültenler üzerinden gelen tüm konular hakkında iletişim bilgilerimizden yetkililerimize ulaşabilir, ayrıca pazarlama@yenasoft.com adresi üzerinden de mail göndererek size her konuda yardımcı olacak bir yetkilimizle hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

 


Yenasoft Yazılımı takip ederek sadece yeniliklerden haberdar olmakla kalmayıp, aynı zamanda istediğiniz içerikleri öneri olarak şirketimize gönderebilirsiniz.

Ad-Soyad (*)

Firma Adı (*)

E-posta (*)