3D-isleme

3 EKSEN İŞLEME

NURBS tabanlı motoru sayesinde yüksek hızda kompleks kalıp, 3D model ve çekirdek işlemek için tasarlanmış, kolay kullanıma sahip Türkçe profesyonel CAM yazılımıdır. Kullanıcısına hassas yüzey kalitesini sunarken tüm işleme zamanını kısaltmak için birçok işleme stratejisine sahiptir.

 

2002 yılından itibaren Auton CAM ismiyle pazara sunduğumuz yazılımımız, 2005 yılında DP Technology ile birleşerek tüm fonksiyonlarını Esprit CAM yazılımına dahil etmiştir. Türk kalıp sektöründe, 1000’den fazla lisans adedi ile kompleks kalıp işleme sektörünün pazar lideridir.

 

Otomatik model ve stok kontrolü yaparak minimum boşta hareket, helisel veya en uygun takım yolu bağlamalarını kullanarak; kullanıcılara en hızlı, kaliteli kaba boşaltma ve sayısız kaba tekrar işleme (Rest Machining) imkanı sağlar. Bunun yanında kullanıcılarına patentli Profit Milling’in tüm avantajlarını sunar. Yirmiyi aşkın hassas işleme tekniğiyle Esprit, World-Class yüzey kalitesi ve işleme hassasiyeti elde etmek için geliştirilmiştir.

 

 

 

Simülasyon desteği sayesinde, işlemeden önce tüm makine ortamını (işleme parçası, fikstür, bağlama ekipmanı, takım vs.) gerçeğe yakın simüle edebilirsiniz. Makinanızın tüm kinematik aksiyonlarıyla birlikte işleme prosessini gerçek zamanlı olarak hassas bir şekilde izleyebilirsiniz. Parça hassasiyetini kontrol etmek için işlenmiş parçanızın kalite kontrolden gelen modeli ile çizilmiş 3D modelini karşılaştırabilirsiniz.